Ga naar inhoud. | Ga naar navigatie

College
Onderdelen
U bent hier: Home Gemeente Lokale overheden College Lijst van het gemeentecollege

Lijst van het gemeentecollege

Burgemeester

Meneer Jacques CHAPLIER : Liste EC chaplier-j-2012.jpg
Rue des Ecoles,  36,  6990 HOTTON
Tel. : 084/ 46 65 34
Fax : 084/ 46 76 28
Gsm : 0474/ 44 17 74
E-mail : Jacques.Chaplier@hotton.be et jacques.chaplier@scarlet.be

Bevoegdheden :
- Burgerlijke stand - bevolking
- Burgerschap en burgerschap
- Planning - Stedenbouw
- Politie - Mobiliteit - Verkeersveiligheid
- Externe betrekkingen
- Bestuur


Eerste Schepen

Meneer Jean-François DEWEZ : Liste U.C.dewez-j-fr-2012.jpg
Rue des Ecoles, 94, 6990 Hotton
Tel. : 0477/ 17 60 86
Email : Jean-Francois.dewez@hotton.be

Bevoegdheden :
- Toerisme - handel
- Cults
- Begraafplaatsen (beheer – onderhoud)
- plattelandsontwikkeling
- Landbouw – milieu - bossen


2de Schepen

Mevr Martine SCHMIT : (Liste E.C.)schmit-m-2012.jpg
Rue du Ban, 31, 6990 FRONVILLE
Tel. : 084/ 46 64 25
Fax : 084/ 46 64 25
Gsm : 0498/ 42 91 26
E-mail : Martine.Schmit@hotton.be

Bevoegdheden :
- Onderwijs en opleiding
- Jeugd en sport
- Senioren - derde leeftijd
- Het gezin
- Voogdij van openbare ruimten
- Intergenerationele


3de Schepen

Meneer Gui PONSARD : (Liste E.C.)ponsard-gui-2012.jpg
Rue du Ban, 27, 6990 FRONVILLE
Tel. : 084/ 46 74 42
Gsm : 0494/ 54 22 92
E-mail : Gui.Ponsard@hotton.be

Bevoegdheden :
- Werken
- Beheer van openbare gebouwen en erfgoed gemeenschappelijke
- Hotton-clean


4de Schepen

Meneer Stéphane LOVINFOSSE (Liste U.C.)lovinfosse-steph-2012.jpg
Rue du Ban, 52, 6990 FRONVILLE
Gsm : 0479/84 78 26
E-mail : stephane.lovinfosse@skynet.be

Bevoegdheden :
- Financiën - budget
- Cultuur en bibliotheek
- duurzame Ontwikkeling

- Automatisering


5de Schepen

Mevr Marie-Anne BENNE : (Liste E.C.)benne-m-a-2012.jpg
Rue d'Izegem, 3
6990 HOTTON
Tel. : 084/ 37 41 50
Fax : 084/ 46 74 40
E-mail : Marie-Anne.Benne@hotton.be

Bevoegdheden :
- Voorzitter van O.C.M.W.
- Gezinsbeleid, kansarmenbeleid, gehandicaptenbeleid
- Volksgezondheid


Gemeentesecretaris (dienstdoende)

Juffrouw Marie-France Dewez
Rue des Ecoles, 50
B-6990 Hotton
Tel. : 084/ 36 00 00
Fax : 084/ 46 75 77
Email : commune@hotton.be ou marie-france.dewez@hotton.be
Service de la secrétaire communale


Verkiezingen : resultaten 2012

Document acties