Ga naar inhoud. | Ga naar navigatie

College
Onderdelen
U bent hier: Home Gemeente Lokale overheden College Gemeentecommissies

Gemeentecommissies

Na de installatie van het nieuwe bestuur, de informatie hieronder is niet meer aangevuld en eventuele wijzigingen zullen binnenkort worden gemaakt.

  • CCAT (Raadplegende Commissie voor Ruimtelijke Ordening) 

Opdrachten:

Deze commissie geeft een mening over de verschillende vergunningen (verkavelingsvergunning, bouwvergunning ...) maar ook over alles wat ruimtelijke ordening betreft.

Verantwoordelijke agent:
BORSU Jean-Luc - Stedenbouwdienst

Samenstelling: 

Voorzitter: (goedkeuring in werking)
Vertegenwoordigers van het gemeentelijke kwart: 

Effectieve leden - Tiquet Jean-Marie
- Dewez Jean-Henri
- Bonjean Denis
Plaatsvervangde leden -
- Collignon Régine
- Chaplier Jacques


Vertegenwoordigers van de « buiten politiek » sector :

Effectieve leden - Gérard Christianne
- Bissot André
- Laval Daniel
- Durieux Jean-François
- Méhagnoul Roger
- Wuidar Jean-Claude
- Buckens Françis
- Bouxin Pierre
- Antoine Victorine
Plaatsvervangde leden - Lenfant Anna
- Chamberland Victor
- Schmitz Jean-Louis
- Cheza Jules
- Yrena Michel
- Robert Jean
- Pritz Julie
- Malburny Anne
- Mathieu Maurice

 

  • CLDR (Commissie voor Landbouw voor Rurale ontwikkeling) (Commissions Rurales de Développement Rural) 

Opdrachten:

Een geïntegreerde landelijke ontwikkeling promoten; de bevolking informeren en stimuleren om aan de verschillende projecten deel te nemen.

Verantwoordelijke agent:
RASKIN Carole - Milieuadviesdienst

Samenstelling:
Voorzitter: DEWEZ Jean-Henry

Politieke vertegenwoordigers:

Effectieve leden - Courard Philippe
- Tiquet Jean-Marie
- Dewez Jean-Henri
- Desert Philippe
- Chaplier Jacques
- Chamberland Victor
Plaatsvervangde leden - Lovinfosse Paul
- Demelenne Jean-Pierre
- Delacolette Philippe
- Gillet Louis
- Roberty François
- Hogge José

Dorpenvertegenwoordigers :

Effectieve leden - Dorys Diana
- Rymenants André
- Pougin Georges
- Graindorge Bernadette
- David Serge
- Cordier Jean-Claude
- Laffineur Anne
- Wouters Philippe
Plaatsvervangde leden - Durieux Bernard
- Cornet Marcel
- Dory Nelly
- Schevers Béatrice
- Claude -Laval Dany
- Tahay Roger
- Gilloteaux Benoit

Sociaal-economische vertegenwoordigers :

Effectieve leden - Dodeigne Benoit
- Roiseux Simone
- Montjoie Marie
- Lallemand Serge
- Galasse Bruno
- Ménage Marc
- Bay Monique
- Destrée-Lenfant Ghislaine
- Sanchez Hubert
- Bissot André
Plaatsvervangde leden - Hogge Didier
- Philippart Vivianne
- Fabry Jacques
- Soyeur François
- Kinet Isabelle
- Dewez Jean-François
- Czorniak André
- Berck Madeleine
- Warzée Frédéric
- Louppe Gauthier

 

  • CCSR (Raadplegende Commissie voor Verkeersveiligheid) (Commission Consultative de Sécurité Routière)

Opdrachten: 

Ze staat in voor de opmaak van de  PCSR, de opvolging ervan en de evaluatie van de ondernomen acties in verkeersveiligheid. De CCSR werkt per gemeentesectie.

Verantwoordelijke agent - veiligheidsraadgever :
DORYS Diana - Dienst Secretariaat en communicatie
Verantwoordelijke voor het gemeentelijke fietsplan: WARZEE Frédéric – Dienst  Cartografie.

Samenstelling :

Voorzitter (nieuwe CCSR in werking)
-Voor Monville, Fronville, Deulin : Francis Buckens, Jean-Claude Cordier, Guy Hogge, Guy Laurent, Guy Ponsard
-Voor  Melreux : Marcel Cornet, Simone Delprez, Daniel Delprez, Philippe Gaspard, Roger Hairson, Patrick Hubert, Philippe Ponteville, André Rymenants
-Voor Hotton : Albert Cornet, Jean-François Dewez, Jacques Frédérick, Dominique Gengoux,    André Gillard, Maurice Lamy, Thierry Lhermitte; Roger Méhagnoul, Jean-Paul Mombaerts,
-Voor Marenne : Fernand Dechamps, Caude Lupette,
-Voor  Bourdon : Francis Dumont, Francis Godefroid, Robert Remy.

  • CD (Afvalcommissie)

Opdrachten :

Deze commissie bestudeert de oprichting van het selectief sorteren van afval en werkt samen op een afvalverminderingprogramma op het territorium.

Handelende agent :
RASKIN Carole - dienst Milieuadvies

Samenstelling :

Ménage Marc, Wouters Philippe, Méhagnoul Roger, Cordier Jean-Claude, Vanderperre Patricia, Bissot André, Courard Philippe, Daco Jean-Pol, Sour Roger, Lovinfosse Paul, Dewez Jean-Henri, Benker S., Jacoby Catherine, Lhermitte S., Tiquet Jean-Marie.

  • CCE (Kindergemeenteraad)

Opdrachten :

Het burgerschapsgevoel ontwikkelen.
De democratieprincipes binnen de kindergemeenschap toepassen.
Problemen bespreken, met als doel vooral de kinderen te sensibiliseren.

Verantwoordelijke agent :
DORYS Diana - Secretariaatdienst en Communicatie

Samenstelling (sinds 9/11/07) :

Burgemeester:
Gaëtane GHEYS

Schepenen:
Sarah DESSEILLE, Maxime HENROTIN, Orégane LESIRE, Chris QUOILIN, Alexandre SILVESTRE, Olil VAN REETH.

Raadgeefsters en raadgevers:
Quentin BONTEMPS, Thibaut COMBLE, Maxime DELVAUX, Aurélien DERARD, Antoine HUET,
Alexandre LEPAGE, Corentin MAZY, Alexandre NICKMANS, Etienne PATTYN, Jaimie Lee RICHEL, Maryem MWEMBO AMUNDALA, Manon RIGUELLE, Magaly ROCH, ALice THESIAS, Florian VAESSEN.

Document acties
Meteo van de dag


 

« Juillet 2019 »
Juillet
LuMaMeJeVeSaDi
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Météo